Bahçeşehirimkb Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

GiRİŞGiRİŞ  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ölümse Seni Sevmek Ölüürüm

YazarMesaj
_MEGA_PLAYER_
Üye
Üye

Ölümse Seni Sevmek Ölüürüm Empty
MesajKonu: Ölümse Seni Sevmek Ölüürüm   Ölümse Seni Sevmek Ölüürüm Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 11:22 pm

onu ilk calıştıgım şirkete iş armaya geldiginde gördüm gece gibi gözleri vardı belliydi okuyodu kitapları kolunda derdini anltıyordu drken işe alındı calışmaya başladık amabirbirimizi hiç sevmiyor zıtlaşıyorduk her meselede o yeni bi ilkşkiden cıkmıştı ve canı cok yanmıştı aldatılmıştı arda 11.5 sene gectiii benim ilşkise devam ediyordu zorl süren bi ilişkiydi ayrılamıyorudm beni tehtid ediyordu evlnmek istiyoru calıştıgım şirkete sıksık geliyor beni kıkanclıklarıyla dei ediyordu ve sonunda yurt dışına gitii rahatlamıştım tek bi msjla halletim ayrıldım cesaretimi toplamıştımm amam korkuyordumm ondan bir telefon geldii beni yine tehdid etmişti aglmaaya başladım ve o yanıma geldii beni kolumdan tutup ikinci kata cıkardı ve anlat dedi o mavi gözlere aglamak hiç yakışmıyor daynamadım enletım korkmad edi ben yanında yım seninleyim gözlerimebakıyor göz yaşlarımı siliyordu elleriyle birden içime ılık ılık bi şeyler aktı kalbim korkularından kurtulmuştum sıksık buluşmaya başladık onu seviyordum galiba oda benii ama acılmıyorduk yarlanmaktan korkuyorduk ikimizde bir gün yurt dışına cıkmamız gerekti ucaga bindik yanımda otoyordu uyurken gögsüne yatmışım uyumuşum saatlerce öyle kalmış uyanmamm için gözlerimi actımban bakıyodu ilkkez orda öptü beniii mutluydum günler böyle gectii aşıktık ve seviyorduk derken kara bi gölge dolaştı tepemizde o dönmüştüyurt dışından ve beimle görüşmek istiyordu kabul ettim ve durumu anltım başkası var dedim ayrıldım ordan
bir kac gün sonra aşkıma telefon geldii onu arıyordu bulmuştu elefonunu ormana cagırıyordu korkmadı gitii elri silahlı adamların yanına
bende arkasından beni tembihlemişti sakın cıkma burda kal ben gelene kadar acm kapıyı gelmezsem annene git hemen diordu ama kalbim dinlemiyordu onu arkasından b arbayla gitim takip ettim bi oramandı burası ve bi sürü adam cevrelemiş ti onu dövüyor silahın arkasıyla kafasına vuuyorlardı dayanamadım koştum koştum bi anda bi tokatla yere savruldum başımda bi silah vardı o evet o neden diyordu ne buldun onda aşk sevgi nefes mutluk hereyi dedim vurucakmısın vur ozamn elini geri cekme vurdu beni tek hatırleadıgım aşkımın caresiz kalmasıydı kolarında dört adm vardı bırak beni vur diyordu ona mı gücün yetiyo o yaşasın beni vur sonkez onu sevdigimi söyledim gözlerimi kapadım tek duydugum aşkımın sesiydi adımı söylüyor kac nolur diyordu ve vurdu beni gögsümden 10 gün komada yatmışım hatırlamıyorum ölmedim o yalvardı yakardı affe t diye affetim gitmeni arama dedim bu kadarmı sevdin dedi evet bu kadar bi nefeslik canım vra onun kadar aşkımla 15 senlik evliyiz 4 tanede cocugumuz var aşklarımız onlar bizim hala aşıgız ve hala ilk günki gibi seni seviyorum aşkımmm seni seviyoruuummm ölürüm senin için

Ölümse Seni Sevmek Ölüürüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'sevdim seni mabuduma'
» Niye sevdim ben seni?