Bahçeşehirimkb Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

GiRİŞGiRİŞ  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Niye sevdim ben seni?

YazarMesaj
suskungeceler
Admin
Admin
suskungeceler

Niye sevdim ben seni? Empty
MesajKonu: Niye sevdim ben seni?   Niye sevdim ben seni? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 12:47 pm

Niye sevdim ben seni? Beni sana iten gücün varlığını bildiğim halde çözemedim�

Gökyüzünde bir yıldız gördüm gece yarısı onun kadar bana uzak olduğunu bilemezdim. Seni sevmeden önce bu sevdanın imkansızlığını göremezdim.Yıldız gibi kayıp gittin benden ve dünyamdan� Seni sevmeden önce aşkın acısını sorsalar anlatamazdım. Şimdi biliyorum aşk kıskacında kıvranmayı� Ölüp ölüp dirilen bedenimin her ayağa kalkışında karşıdaki portrede sen vardın. Sen vardın geçmişimde ve geleceğimin hayallerinde� Bir yerlerde seninle buluşma umudu ve o umudun yarattığı neşe� Acımasız hayatın içinde en çok sensin karanlık dünyalara kapatan beni� Karanlıklarda sensin ışığım ve ben seni seviyorum imkansızlığını bildiğim halde� İsmini duyduğumda hıçkırıklara boğulan ben�Niye sevdim be seni? Bilmem ki� İnce sözlerin kırılgan ruhumu okşadı. Boğulduğum dünyadan çekip olan benliğin umutlara taşıdı beni� beni ben yapan değerlerimi yazan gökyüzüne yazan sendin. Uçamayan bir kanaryayı göklere taşıyan sen. Niye sevdim ben seni?

Havva Gülbeyaz

Niye sevdim ben seni?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'sevdim seni mabuduma'
» Mustafa Cihat-Seni Anlatamam