Bahçeşehirimkb Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

GiRİŞGiRİŞ  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

güzel sözler

2 posters
YazarMesaj
mijew
Üye
Üye
mijew

güzel sözler Empty
MesajKonu: güzel sözler   güzel sözler Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 7:13 pm

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim! sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz.. !!!

rüyasında gördüğü ak sakallı dedeyi ninesine ayarlamaya çalışan ulvii XD..........

вiя ∂öи вαк иє кαℓ∂ı єℓiи∂є..!

SeV AmA mEvSiMlİk OlMaSıN yAzIn AçIp KıŞıN sOLmAsIN

gözlerimi açsamda sen çıksan karşıma

UnUtMaKi GöZlErİ GüZelLeŞtİrEn ReNgİ dEgİl BaKıŞlArIdIr

alemin en kahpesini gördük sevgilerin en yücesini hissetik peki neden kaybettik her seviyorum diyeni adam mı zanlettik

Ey kör anla bu yer bu gök boş Bırak onu bunu gönlünü hoş tut hoş Şu durmadan dağıyasak kelime alemde Hepsi, hepsi bir nefestir Gerisi boştur boş

Küçücük görünür evler yukardan bakıldığında bende uzaktan baktım malum senli konulara bir küçüldün gözümde sen neymişin aslında ..

BEN BİR YARALI SEN BİR SEVDALI GEÇİNİP GİDİYORUZ AŞK YARALI
Seni Bu Kadar Çok Sevmişsem Söyle Ne Gelir Elimden Keşke Görmeseymiş Seni Gözlerim Keşke Taş Olup Sevmeseymiş Seni Bu Kalbim.

Tek dostum Gölgemdİ o biLe günEŞi bekledİ

gözümden akan yaşlar değerimi bilmeyen insanlara sadakam olsun

Aglama gözlerim bir vefasız için...Sızlama yüregim bir hayırsız için...Sen hele hiç konuşma dilim bir hayırsıza seni seviyorum dedigin için...

bu gün bir kurban kestim bileklerim hala kanıyor

hayatta tek kalma tek kalırım korkusuyla yaşama ben tek yaşadım bu güne kadar sanma.sende yaşarsın başkasıyla aldanma

Sevgi yanında olanı sevmek değil uzakta olanı hissetmektır maksat sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

s€n g!d€r$€n ölüRüm d€m!$t!m... n€f€s @L@N c€sEtten farksızım $imd!

Nereye tutunsam düşüyorum…Hayat öyle bir oyun oynadı ki, palyaçonun dediği gibi ağlamadığımdan gülüyorum.,!

єğєя вιяgüη нαуαтιη güzєℓℓιкℓєяιη∂єη вιкιρтα ѕєѕѕιz вιя кöşє∂є öℓмєк ιѕтєяѕєη вαηα gєℓ gєℓ кι ѕαηα уαşαмαηιη öℓüм∂єη вєтєя σℓ∂υgυηυ göѕтєяєуιм...!!
aşk nedir diye sordular ismini söyledim bir şerefsiz için ölmeye değer mi dediler yaşayan bir ölü olmaktansa değer dedim

anladım ki sen değil . hiç kimse sen değil . hiç kimse senin kadar canımdan öte can değil.

sevmek suçsa cezası nedir? sevilmek sevapsa günahı nedir? seni seviyorum desem cevabın nedir!!!

yaprak deil çiçeğim hayal deil gerçeğim sana som bir sözüm var seni ölene dek seveceğim

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îYahl...

Sana verdiğim bir gül vardı .....Sen qidince soldu..O gülün bir acı tarafı vardı bilir misin?Dikenlerrr...O acı gül benim için bir hatıra artık.. :,(

batmak üzere olan geminin son haliyim

Dert Adamı Muma Çevirir.Sonrada Günden Güne Eritir.

sevmek aci cekmektir kavustugunda biten hasret gercek sevgi degildir sen sevdigini yanindayken bile ozluyosan yurekten seviyosundur

birgun yanına gelecegim bir elimde SİLAH bir elimde GÜL ya o SİLAHI alıp beni vurursun ya o GÜLÜ alıp benım olursun
zeynep.453
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
zeynep.453

güzel sözler Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler   güzel sözler Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:35 pm

bunlar çok guzeller

güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-