Bahçeşehirimkb Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

GiRİŞGiRİŞ  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayat mı? Oda Kim ??

YazarMesaj
suskungeceler
Admin
Admin
suskungeceler

Hayat mı? Oda Kim ?? Empty
MesajKonu: Hayat mı? Oda Kim ??   Hayat mı? Oda Kim ?? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 5:24 pm

Düşünme beni ben seni Düşünmüyorumki...Üzülürüm diye hiç endişe etme ben seni üzmekten hiç korkmuyorum ki...
Hor kullanıyorum seni önem vermiyorum mesala kaç dakika kaç saat vermişsin bana düşünmüyorum hoyratça harcıyorum..üstüne basa basa geçiyorum tüm yollarından..Sende düşünme beni nasıl istiyosan öyle kır parçala dağıt yık geç !
Bütün kurallarını çiğniyorum mesela hangisini bulursam ezip geçiyorum..
İstediğin kadar yağdır gözyaşlarını üzerime aldırmıyorum bile..
Kırıyorum bütün aynalarını beni üzdüğünü düşündüğün anları görmene dahi müsade etmiyorum !! Hiçbi hak vermiyorum sana senin bana vermediğin gibi mesala....
Bağrıyorum sana avazım çıktığı kadar takmıyorsun biliyorum..Bende takmıyorum zaten en karanlık gecelerde yalnızlık çığlıklarını üzerime yağdırdığında titremiyorum bile !
Acıtamıyorsun içimi tek zerre bile..Yok öyle yağma yaşatmayacağım bu zevki işte sana !!
Düşürsende her seferinde yere beni acımadıki diyeceğim sana her defasında !..
Hayat.......
Çok alay ediyorsun biliyorum benimle ama..Bilki bende artık sadece gülüyorum alaylarına...

Hayat mı? Oda Kim ??
1 sayfadaki 1 sayfası