Bahçeşehirimkb Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

GiRİŞGiRİŞ  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

RealPlayer

YazarMesaj
suskungeceler
Admin
Admin
suskungeceler

RealPlayer Empty
MesajKonu: RealPlayer   RealPlayer Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 5:48 am

RealPlayer Realplayer

Tanıtım:
Hepimizin bildiği en eski ve kaliteli oynatıcılardan biri... : RealPlayer....Artık RealPlayer sadece internet üzerinden izlenebilen video ve sesleri oynatmak için değil, tüm medya biçimlerini izleyebilmeniz için başlı başına yetecek geniş özellikte bir oynatıcı.

Programın Özellikleri :
- Çevrimiçi Radyo : 3200 civarı genel ve 60 civarı reklamlı radyo istasyonu dinleyebilme
- Gelişmiş Kontroller : 10 bant ekolayzer ve gelişmiş video

kontrolleri ile profesyonel kontrol
- Gelişmiş CD Yazma Desteği : 320 kbs`ye kadar hızlı ve sorunsuz Ses CD`leri yazabilme
- Çoklu Medya Desteği : Quicktime, Windows Media, DVD gibi tüm biçimlere tam destek
- Kolay Arabirim : Yeni arayüz ile çok daha kolay erişim ve kullanım
- Yenilikler : Dahili internet tarayıcısı, medya düzenleyici ve arşivleyicisi, oynatma listesi oluşturucusu ve daha fazlası...

En kullanisli özelligi: Youtube'dan video indirebilme

ben bu programi Youtube'dan video indirmek icin kullaniyorum, cok hizli ve pratik , istediginiz videoyu ve istediginiz kadar 2 dakikada indirebiliyorsunuz bilgisayariniza(bekleme derdi yok Rapidshare gibi)
Tavsiye ederim =)

Indirmek icin Tikla

RealPlayer
1 sayfadaki 1 sayfası