Bahçeşehirimkb Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

GiRİŞGiRİŞ  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İşte Gerçek Sevgi

3 posters
YazarMesaj
_MEGA_PLAYER_
Üye
Üye

İşte Gerçek Sevgi Empty
MesajKonu: İşte Gerçek Sevgi   İşte Gerçek Sevgi Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 7:08 pm

Bu hikaye avusturyada geçmiştir:
Bir gün bi çocukla kız arkadaşı motorsikletle gezmeye çıkarlar ve çocuk aşırı hız yapar ve kız derki:
-Aşkım ne olur yavaş git çok korkuyorum der.
Çocuk:
-Beni sevdiğini söyle yavaşlayım der.
Kız :
- Seni çok seviyorum der.
Çocuk:
-Şimdi benim kaskımı alkafana tak ve bana sıkıca sarıl der.
Çünki motorsikletin frenleri tutmuyordur ve çocuk bunu bilmektedir ve son isteği sevgilisinin kendisini sevdiğini bilmektir ve bunu duymuştur bu yüzden kazadan sevgilisini sağ kurtulmasını ister ve kaskını ona verir ve bir inşaata doğru sürer motoru sabah gazetelerde manşet şöyledir
Otobanda büyük kaza bir motosikletle inşata giren iki gençten motoru süren genç kazadan kurtulamamıştır diğer genç ise kafasında kaska olduğu için kazadan hafif yaralarla kurtulmuştur...

şimdi size soruyorum kim böyle bir şeyi yapar
suskungeceler
Admin
Admin
suskungeceler

İşte Gerçek Sevgi Empty
MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sevgi   İşte Gerçek Sevgi Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 11:38 pm

_MEGA_PLAYER_ demiş ki:
Bu hikaye avusturyada geçmiştir:
Bir gün bi çocukla kız arkadaşı motorsikletle gezmeye çıkarlar ve çocuk aşırı hız yapar ve kız derki:
-Aşkım ne olur yavaş git çok korkuyorum der.
Çocuk:
-Beni sevdiğini söyle yavaşlayım der.
Kız :
- Seni çok seviyorum der.
Çocuk:
-Şimdi benim kaskımı alkafana tak ve bana sıkıca sarıl der.
Çünki motorsikletin frenleri tutmuyordur ve çocuk bunu bilmektedir ve son isteği sevgilisinin kendisini sevdiğini bilmektir ve bunu duymuştur bu yüzden kazadan sevgilisini sağ kurtulmasını ister ve kaskını ona verir ve bir inşaata doğru sürer motoru sabah gazetelerde manşet şöyledir
Otobanda büyük kaza bir motosikletle inşata giren iki gençten motoru süren genç kazadan kurtulamamıştır diğer genç ise kafasında kaska olduğu için kazadan hafif yaralarla kurtulmuştur...

şimdi size soruyorum kim böyle bir şeyi yapar
aşk işte böle bişi yaaaa nebilimmmm benim hiç bi çıktığım böle bişi yapmaz meselaa adamlık bu iştee biliodum bunu benn çokta anlamlııı bişi gerçek olduğunuda bilmiodum yeni öğrendimm aklımdaydı bu hikeyee iikiii ekledinnn
_MEGA_PLAYER_
Üye
Üye

İşte Gerçek Sevgi Empty
MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sevgi   İşte Gerçek Sevgi Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 11:45 am

bencede gerçek aşk bu olsa gerek

yani bizde eklemek için burdayız Smile)
serbestim
Moderators
Moderators

İşte Gerçek Sevgi Empty
MesajKonu: Geri: İşte Gerçek Sevgi   İşte Gerçek Sevgi Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 2:00 pm

efett yaaaa çok güzelll bi hikaye adam sevgilisinin hayatı için kendi canından vazgeçio ama o sewgili onun yokluğun anassı dayanıcak

İşte Gerçek Sevgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-